Förtroendevalda i Södertälje kommun

Per-Anders Fritshammar (C)

Kontaktinformation

E-post:
per-anders.fritshammar@sodertalje.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järna kommundelsnämnd ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14